Jumeirah Beach

Detail destinace

Jumeirah Beach Spojené arabské emiráty - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 19 400 Kč - 146 890 Kč.

Počasí:

Dnes Počasí v Dubai - transparent 37° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Jumeirah beach je 33 800 metrů čtverečných dlouhá pláž, na které může každý návštěvník nedaleko vzdálené Dubaje odpočívat, věnovat se sportu a relaxaci. Dominantu Jumeirah beach tvoří hotel se stejným názvem, který tvarem připomíná mořskou vlnu, jež se láme do nedaleko vzdáleného moře. Právě tento monument společně s hotelem Burj Al-Arab je jedním z nejčastějších motivů na pohlednicích ze Spojených arabských emirátu a v jistém smyslu se jedná o symbol luxusu, který Dubai a celý tento stát představuje. Nechte se hýčkat i Vy sluncem na Jumeirah beach, která je jednou z nejproslavenějších pláží na celém světě!

Jumeirah beach hotel Vás přivítá klavírním koncertem

Jumeirah beach hotel byl postaven v roce 1997 a je volně přístupný i pro běžné návštěvníky, kteří se nemají v úmyslu ubytovat. Při vstupu do hlavní haly Vás ihned okouzlí pohled až na vrchol stavby, které z dálky připomíná lámající se vlnu. Vprostřed místnosti je k vidění také nádherná mramorová fontánka s můstkem, jejíž prohlídkou Vás bude provázet živá hudba – klavírní koncert a zpěv, jenž slouží pro vítání návštěvníků. A že Jumeirah beach hotel není zcela podle Vašich představ? Potom si vyberte z nepřeberného množství jiných hotelů, vil a apartmánů, které na Jumeirah beach najdete a užijte si tak kouzlo Orientu zcela podle svého!

Jumeirah beach pro náročné cestovatele

Jumeirah beach nenabízí pouze dlouhou perfektně čistou pláž s volným vstupem do Perského zálivu, ale také řadu služeb a sportovních aktivit, které můžete během pobytu využít. Návštěvníci hotelu Jumeirah beach mají například volný vstup do Wil Wadi Water Park, kde se vodním radovánkám věnují jak dospělí tak děti. Pobavte se pohledem na 18 metrů dlouhý vodní vodopád, největší skluzavku na světě, řadu tobogánů a bazénů s vyhřívanou i studenou vodou a mnohé další atrakce. A když se budete chtít pohybovat na chvíli také po souši? Neváhejte a ochutnejte arabské i světové delikatesy v prvotřídních restauracích či se vydejte na nákup suvenýrů! Užijte si Jumeirah beach – komfort, který si zasloužíte.

Na Jumeirah beach i jinam jedině s námi

Není Jumeirah beach dovolenou podle Vašich představ a raději byste navštívili o něco klidnější letovisko, jakým je například Sharjah? Chcete naopak poznat typickou kosmopolitní kulturu, a tak Vás zajímá život v hlavním městě Spojených arabských emirátů Abu Dhabi?  Seznamte se s naší širokou nabídkou nebo nás v případě dotazů či speciálních požadavků kontaktujte. Neváhejte a najděte ve světě svou Jumeirah beach – symbol dokonalé dovolené!

Výsledky hledání
Náš tip
DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumeirah Beach

DoubleTree by Hilton Hotel Dubai - Jumei…

Spojené arabské emiráty » Jumeirah Beach

4837 termínů / 286 Last minute / 2440 First minute

Strava: BS, SN, PL, PP Odlet: PRG, VIE, BTS, KTW, KRK Odjezd z: 0 míst

letecky LM FM


další nabídky >