Velký okruh Kolumbií

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Velký okruh Kolumbií - Kolumbie

Velký okruh Kolumbií

Kolumbie

, Program starstarstarVelký okruh Kolumbií

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Dle programu

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Trasa
Bogota / Zipaquirá / Arménia / údolí Cocora / Salento / Manizales / N.P.Los Nevados / Medellín / Cartagena / ostrov Barú
Program zájezdu
1. den: Odlet do Bogoty, přílet, transfer do hotelu v koloniálním srdci Bogoty “La Candelaria”, ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani půldenní prohlídka Bogoty, třetího nejvýše položeného hlavního města v Latinské Americe (cca 2600 m n.m.). Prohlídka zahrnuje rozlehlé náměstí Plaza Bolívar s katedrálou, koloniální centrum města s malebými uličkami či návštěvu proslulého Muzea zlata, skrývající ty největší skvosty předkolumbovské éry. Nechybí ani výlet lanovkou na vrchol Monserrate, poutní místo s bazilikou, odkud je neopakovatelný výhled na nekonečné panorama města. Odpoledne volný čas pro vlastní poznávání města.
3. den: Po snídani odjezd do půvabného městečka Zipaquirá, kde se v bývalých solných dolech nachází podzemní solná katedrála s křížovou cestou. Odpoledne návrat do Bogoty a odlet do centra oblasti věhlasné kolumbijské kávy “Zona cafetera”, do města Arménia. Transfer do hotelu, ubytování.
4. den: Po snídani celodenní putování po přírodních krásách zeleného údolí Cocora, kde jsou volně k vidění kolibříci nebo papoušci a četně se zde vyskytuje kolumbijský národní strom - vysoká vosková palma. Vedle toho městečko Salento je jedním z nejmalebnějších v celé Kolumbii a to nejen díky barvami hýřícím fasádám, ale i všudypřítomné vůni té nejlepší kávy.
5. den: Po snídani zasvěcení do tradice pěstování a zpracování věhlasné kolumbijské kávy, poté přesun do města Manizales, ubytování, nocleh.
6. den: Snídaně. Celodenní návštěva národního parku Los Nevados se zasněženými vrcholky, ledovcovými jezery a se stále aktivními vulkány, jakým je např. ledovcem pokrytá sopka Nevado del Ruiz (5321 m n. m.). Nechybí ani nezapomenutelné koupání v termálních pramenech.
7. den: Po snídani přejezd do druhého největšího města Kolumbie do Medellínu. Cestou krásné výhledy na Andy a přilehlá údolí. Příjezd do Medellínu, individuální volno, ubytování, nocleh.
8. den: Medellín, druhé největší město Kolumbie, v minulosti proslulé především drogovým kartelem Pabla Escóbara. Prohlídka města plného kontrastů – od chudinské čtvrti Comuna 13 s vyhlídkou uprostřed slumů až po náměstí Plaza Botero se sochami medellínského rodáka, světově proslulého sochaře Fernanda Botera.
9. den: Po snídani odlet do Cartageny, perly Karibiku, transfer do hotelu v koloniálním centru Cartageny, ubytování, individuální volno, nocleh.
10. den: Snídaně. Prohlídka města zahrnující nádherné koloniální centrum města obehnané hradbami, klášter La Popa, Hrad Sv. Filipa a odpoledne volný čas (nákupy, koupání, atd.)
11. den: po snídani přesun do hotelu Decameron na ostrově Barú s all inclusive programem.
12. den: individuální volno, možnost koupání či relaxace na pláži.
13. den: Přesun na letiště v Cartageně, přelet do Bogoty, odlet do Evropy.
14. den: Přílet do Prahy.
Fakultativní služby
• přípl. za jednolůžkový pokoj 16.990,- Kč
• přípl. za polopenzi ( 1.-10. den) 5790 Kč
Informace
Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.
Cena nezahrnuje
• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)
Cena zahrnuje
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupem)
• místní přelety včetně tax a příplatků
• 11 noclehů v hotelech kat. 3 ibisy
• služby českého průvodce
• pozemní dopravu autem či minibusem
• vstupy dle programu
• stravování v rozsahu uvedeném v programu
all inclusive během pobytu na ostrově Barú
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.