Kemp Porat - BGW

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Kemp Porat - Chorvatsko - Kvarner - ostrov Pag - Povljana

Kemp Porat

Chorvatsko » Kvarner » ostrov Pag » Povljana

, Bungalovy starstar

LM


Kemp Porat

Počet termínů:

4 termíny / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Povljana - transparent 26°COznačení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kemp Porat - BGW
Poloha
Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s „léčivým blátem“. Písčité pláže jsou ideální pro příjemné slunění u moře. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky.
Vybavení
Recepce a informační služby, bungalovy jsou vybaveny mikrovlnou troubou. Sociální zařízení a sprchy jsou v jedné budově. Pro příjemné osvěžení je možno využít i venkovních sprch hned v kempu, parkování za poplatek.
Ubytování
Kemp vám nabízí možnost ubytování v čtyřlůžkových bungalovech, některé s možností 1-2 přistýlek. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Sport
V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: skákadla, prolézačky, pískoviště, dětské hřiště.
Kapacita
4 až 6-lůžkový bungalov: 8
4-lôžkový bungalov: 3
Celkem osob: 60
Info
check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.
Stravování
Vlastní nebo možnost dokoupení plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz Infoservis), nápoj ke stravě zdarma.
Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.
Pláž
Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře. Moře: asi 150 m od kempu.
Info moře
asi 150 m od kempu.
Moře
asi 150
Centrum
asi 1 000
Další
Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE VELMI OBLÍBENÝCH PROSTORNÝCH STANECH A NOVÝCH MOBILHOMECH, KTERÉ KEMP PORAT TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 17HR0005 (Kemp Porat - stany) nebo 17HR0008 (Kemp Porat - mobilhomy).
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění.
Info jednotka 1
BGW 4+2
Jednotka 1A
Obsazenost 4 až 6 osob, dřevěný bungalov, dvě 2-lůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem, mikrovlná trouba, terasa. Možnost 2 přistýlek. Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální.
Info jednotka 2
BGW 4
Jednotka 2A
Obsazenost 4 osoby, dřevěný bungalov, dvě 2-lůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem, mikrovlná trouba, terasa. Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...